Ładowanie loading icon

Oferta i informacje podstawowe:

Ogólne informacje na temat oferty i funkcjonowania serwisu Skrypty.net.


Jakie usługi i produkty oferuje Skrypty.net?

W oparciu o nowoczesne projekty (szablony) dostępne na naszej platformie, realizujemy funkcjonalne strony WWW wraz z kompleksowym dopasowaniem treści i pełnym wdrożeniem. Szybkie terminy realizacji – od 3 do 14 w dni w zależności od wybranego pakietu. Brak opłat abonamentowych. Oferujemy również skrypty WWW, czyli w pełni funkcjonalne specjalistyczne serwisy i portale tematyczne.

Dlaczego powinienem/powinnam wybrać właśnie wasze usługi?

Atuty naszej oferty i przewagi nad ofertą konkurencji szczegółowo opisujemy pod tym odnośnikiem.

Czym jest CMS? Co to znaczy, że projekty oznaczone są jako CMS WordPress, Joomla, PrestaShop czy OpenCart?

CMS to program przeznaczony do tworzenia i zarządzania witryną internetową. WordPress, Joomla, PrestaShop, OpenCart to najpopularniejsze na świecie systemy zarządzania treścią, różniące się między sobą przeznaczeniem, możliwościami i sposobem obsługi. Posiadają bogate wsparcie merytoryczno-techniczne oraz otwarty kod, co oznacza, że właściciel może swobodnie, w prosty sposób zarządzać i rozbudowywać swoją stronę lub sklep WWW. Bez ograniczeń, bez dodatkowych kosztów.

Czy oferowane w Skrypty.net rozwiązania są w języku polskim?

Realizowane przez nas strony WWW i sklepy internetowe są w języku polskim. Dotyczy to zaplecza administratora oraz strony frontowej (przy wariancie z uzupełnieniem treści). Możemy również wdrożyć dodatkowe wersje językowe.

Czy na zamówione usługi otrzymuję gwarancję?

Tak. W zależności od wybranego pakietu gwarancja obejmuje okres od 3 do 12 miesięcy. Po tym okresie wciąż uzyskasz u nas pomoc techniczną, tyle, że będzie ona przedmiotem dodatkowej wyceny.

Czy wspieracie swoich klientów również po zrealizowaniu zamówienia?

Tak. Oprócz wspomnianej gwarancji technicznej, z przyjemnością pomożemy również w kwestiach merytorycznych. Doradzimy w jaki sposób zarządzać stroną lub sklepem WWW, wspieramy również klientów naszą bazą wiedzy i blogiem, w którym publikujemy przydatne artykuły i darmowe dodatki.

Cennik i płatności:

Informacje na temat cen i sposobów płatności.


W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Oferujemy błyskawiczne i w 100% bezpieczne płatności online dla większości banków w Polsce. Naszym partnerem jest uznana firma Przelewy24, która pośredniczy w procesie płatności.

Czy podane w serwisie ceny to kwoty brutto?

Tak. Wszystkie ceny podane w naszym serwisie to kwoty brutto.

Zapoznałem(am) się z cennikiem i możliwościami poszczególnych pakietów. Czy uwzględnione ceny to opłaty jednorazowe?

Tak. Koszt jest jednorazowy. Nie pobieramy opłat abonamentowych.

Czy oprócz ceny pakietu należy nastawić się na dodatkowe koszty?

Zasadniczo nie. Jest to kompleksowa usługa wraz z docelową instalacją. Często zdarza się jednak, że klienci mają już wykupione wcześniej miejsce na stronę lub sklep WWW, dlatego też nasze pakiety nie zawierają kosztów serwera oraz domeny. Koszty te kształtują się na poziomie 100 zł rocznie w pierwszym okresie rozliczeniowym oraz około 300 zł rocznie w latach kolejnych. Są to opłaty uiszczane zewnętrznym podmiotom, nie pośredniczymy w tym procesie. W cenie naszych pakietów jest natomiast pomoc w doborze i rejestracji odpowiednich rozwiązań.

Czy za stronę lub sklep WWW mogę zapłacić w ratach?

Tak. Dzięki współpracy z Przelewy24 możliwy jest zakup w systemie ratalnym w Alior Banku oraz mBanku. Więcej szczegółów na temat oferty ratalnej tutaj.

Proces realizacji:

Informacje odnośnie procesu realizacji stron i sklepów WWW.


W jaki sposób realizujecie kompletny sklep lub stronę WWW w oparciu o wybrany przeze mnie szablon?

Naszą usługą jest realizacja stron, serwisów i sklepów WWW w oparciu o profesjonalne szablony dostępne w naszej ofercie, wraz z kompleksowym dopasowaniem treści i pełnym wdrożeniem. Projekt dopasowujemy pod kątem grafiki (w tym logo), struktury menu, podstron, zdjęć i funkcjonalności. Oferowany przez nas zakres prac opisany jest szczegółowo w naszym cenniku.

Jakie są możliwości dostosowania graficznego wybranego szablonu?

Zmiany graficzne w szablonie obejmują dostosowanie logo, kolorystyki, korektę stylów, fontów (czcionek), wyłączenie/przeniesienie niektórych elementów strony. W dostosowaniu konstrukcji/layoutu strony lub sklepu WWW, możemy skorzystać również z większości elementów podstron wybranego szablonu. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu prac, możliwości modyfikacji, wprowadzania zdjęć i treści dostępne są w regulaminie serwisu.

Jakie są kolejne kroki pracy nad stroną lub sklepem WWW od momentu zakupu?

Cały proces, od momentu zakupu po oddanie klientowi gotowego produktu opisany jest szczegółowo tutaj.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji jest zróżnicowany w zależności od wybranego pakietu i związanego z tym zakresu prac. Zwykle maksymalnie jest to 21 dni roboczych od momentu dostarczenia nam materiałów przez klienta.

Funkcje i integracje:

Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonalności, integracji oraz kwestii technicznych.


Jakie funkcje będzie zawierać moja strona WWW?

Już sam CMS posiada wbudowane funkcje dające ogrom możliwości. Od tworzenia, modyfikacji i usuwania nowych treści, po obsługę galerii, serwisów społecznościowych, formularzy kontaktowych czy możliwość wdrożenia wielu języków. Dodatkowo wyposażamy realizowane przez nas strony WWW w statystyki Google, LiveChat, zabezpieczenia antyspamowe, optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek. Pełną listę funkcji i możliwości publikujemy w naszym cenniku. Należy mieć na uwadze, że systemy WordPress czy Joomla dają praktycznie nieograniczoną możliwość rozbudowy strony WWW o nową funkcjonalność poprzez możliwość instalacji dodatkowych wtyczek i komponentów.

W jaką funkcjonalność zostanie wyposażony mój sklep internetowy?

Sklepy Internetowe realizujemy w oparciu o najpopularniejsze obecnie na rynku systemy zarządzania tj. PrestaShop oraz OpenCart. Umożliwiają one między innymi: administrację nieograniczoną liczbą kategorii, produktów i ich atrybutów, zaawansowane zarządzanie magazynem, sprzedaż produktów elektronicznych i multimediów, wysyłkę w oparciu o ceny, wagę rozmiar oraz dowolną liczbę przewoźników, pozwalają zarządzać rabatami, adresami i zamówieniami, dają dostęp do wielu wersji językowych, walut, a także różnych kanałów płatności, w tym polskich płatności internetowych. Dodatkowo wyposażamy realizowane przez nas sklepy internetowe w statystyki Google, LiveChat, zabezpieczenia antyspamowe, optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek, wdrażamy moduły płatności, rozwiązania logistyczne, funkcjonalność importu/exportu produtków. Pełną listę funkcji i możliwości publikujemy w naszym cenniku.

Czy oferujecie optymalizację stron i sklepów pod kątem wyszukiwarek?

Tak. Nasze realizacje optymalizowane są pod kątem SEO (pozycjonowanie) m.in. poprzez wdrożenie przyjaznych linków, meta tagi, przygotowanie mapy witryny XML.  Udostępniamy statystyki Google, zgłaszamy stronę/sklep do wyszukiwarek (po wprowadzeniu pełnej treści i publikacji w docelowym adresie WWW).

W cenniku jest pozycja wdrożenia dodatkowego komponentu z repozytorium. Co to oznacza?

Dopełniamy starań aby nasze pakiety były możliwie najbardziej kompleksowe, niemniej czasem klienci potrzebują niestandardowego rozwiązania w swojej stronie lub sklepie WWW, które nie jest przewidziane w cenniku. W pakiecie PRO, bez dodatkowych kosztów, umożliwiamy wdrożenie nadprogramowej funkcjonalności, może to być komponent ogłoszeń, formularz zamówień, forum, moduł społecznościowy lub sklepowy. Musi to być dodatek dostępny w oficjalnej bazie rozwiązań (repozytorium) dla danego systemu CMS. Wdrożenie dodatku obejmuje podstawową instalację i konfigurację. Najlepiej dopytać o dostępność komponentu przed zakupem.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszej oferty, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Odpowiemy na twoje pytania najszybciej jak to będzie możliwe.

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość