Ładowanie loading icon
 • icon

  Wybierz projekt

  Z bazy dostępnych na naszej platformie rozwiązań wybierz to, które najbardziej odpowiada twoim potrzebom. W Skrypty.net znajdziesz kilkanaście kategorii tematycznych w 3 głównych kategoriach: SkryptySklepy internetowe, Strony WWW. Do wyboru masz 5 najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Możesz również skorzystać z naszej wyszukiwarki.

 • icon

  Dobierz odpowiedni pakiet

  Strony WWW, Serwisy i Sklepy internetowe realizujemy w oparciu o atrakcyjne i nowoczesne szablony, skrypty oraz multi-funkcjonalne pakiety. Dobierz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, w ramach budżetu jakim dysponujesz.

 • icon

  Finalizacja zamówienia

  Po dokonaniu wyboru projektu i pakietu funkcjonalności, czas na finalizację zamówienia. Opłatę za zamówienie zrealizujesz poprzez system bezpiecznych płatności internetowych Transferuj.pl (Tpay.com). Oddajemy również klientom możliwość płatności ratalnych.

 • icon

  Prace robocze

  Nasz konsultant skontaktuje się z tobą celem ustalenia szczegółów oraz sposobu przekazania materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia. Po skompletowaniu informacji przystępujemy do pracy.

 • icon

  Odbiór gotowego projektu

  W odróżnieniu od ofert innych wykonawców, w Skrypty.net od początku wiesz co dostajesz. Każdy szablon lub skrypt ma możliwość podglądu online, a zakres prac i funkcjonalność są szczegółowo ujęte w naszym cenniku bądź ofercie. W zależności od zakresu prac twoje zamówienie będzie gotowe od 3 do 21 dni.

 • icon

  Pomoc i wsparcie

  Naszym klientom zapewniamy odpowiednie wsparcie merytoryczno-techniczne. Do dyspozycji oddajemy również wartościową wiedzą branżową za darmo.