Ładowanie loading icon

Czym jest silnik sklepowy OpenCart?

OpenCart jest skryptem sklepu internetowego rozpowszechnianego na licencji GNU GPL i zasadach otwartego oprogramowania. Największymi zaletami OpenCart jest prosta instalacja, intuicyjny panel administracyjny oraz szybkie działanie sklepów opartych o to właśnie rozwiązanie.

OpenCart zyskuje co raz większe uznanie również wśród polskich internautów, głównie z uwagi na prostotę obsługi nawet dla początkującego użytkownika.

Domyślnie nie zawiera tak wiele wbudowanych funkcjonalności co popularniejszy PrestaShop, ale dzięki temu jest „lżejszy”, szybszy w działaniu i łatwiejszy w obsłudze, pobiera również mniej zasobów serwera.

OpenCart to ciekawa alternatywa i idealny skrypt dla początkujących i średnio zaawansowanych właścicieli e-sklepów.

Pobierz za darmo

OpenCart PL oraz popularne wtyczki

OpenCart 2.2.0.0 po polskupobierz

Przydatne rozszerzenia (5)pobierz


Popularne pluginy:

Płatności PL Tpay.com → pobierz

Easy Blog → pobierz

Facebook Comments → pobierz

Sheepla Module → pobierz

OpenCart jest silnikiem sklepowym działającym na otwartej licencji GNU GPL

OpenCart to łatwy i intuicyjny w zarządzania silnik sklepowy, zyskujący co raz większą popularność wśród internautów.

Co zawiera paczka rozszerzeń?

Chcesz spróbować pracy z OpenCart samodzielnie?

W Skrypty.net możesz pobrać najnowszą, polską wersję językową OpenCart. Ponadto, żeby ułatwić Ci pracę z tym popularnym silnikiem sklepowym, możesz pobrać paczkę popularnych dodatków poszerzających jego możliwości.

Paczka zawiera następujące dodatkiPłatności PL Tpay.com (płatności online tpay.com / dawniej transferuj.pl dla polskich instytucji bankowych), Easy Blog (moduł dodający do OpenCart funkcjonalność bloga), Facebook Comments (dodatek dodający komentarze Facebook’a dla produktów), Sheepla Module (moduł integrujący Sheepla z OpenCart).

Instalacja

Instalacja sprowadza się do pobrania paczki, rozpakowania plików, utworzenia bazy danych na serwerze oraz przeprocesowania kolejnych kroków instalatora. Więcej informacji na temat instalacji znajduje się w pliku install.txt po rozpakowaniu zawartości archiwum zip.