Ładowanie loading icon

Czym jest silnik sklepowy PrestaShop?

PrestaShop to jeden z najpopularniejszych skryptów do prowadzenia własnego sklepu internetowego. Posiada rozbudowaną społeczność i duży zakres wtyczek rozwijających funkcjonalność.

Oprogramowanie PrestaShop oferuje ponad 300 zaawansowanych funkcji, dzięki którym zarządzanie e-sklepem jest możliwie najbardziej kompleksowe. To darmowa platforma handlowa, która pomaga prowadzić zarówno małe jak i większe sklepy WWW z dużą ilością produktów, kategorii, kombinacji cech, atrybutów, grup klientów i wielu innych elementów.

PrestaShop umożliwia między innymi: administrację nieograniczoną liczbą kategorii, produktów i ich atrybutów, zaawansowane zarządzanie magazynem, sprzedaż produktów elektronicznych i multimediów, wysyłkę w oparciu o ceny, wagę rozmiar oraz dowolną liczbę przewoźników, pozwala zarządzać rabatami, adresami i zamówieniami, daje dostęp do wielu wersji językowych, walut, a także różnych kanałów płatności, w tym polskich płatności internetowych.

PrestaShop jest poddawany dość często aktualizacjom, dzięki czemu jest to system bezpieczny i zbudowany w oparciu o najnowsze standardy.

Pobierz za darmo

PrestaShop PL oraz popularne dodatki

PrestaShop 1.6.1.4 po polskupobierz

Przydatne dodatki (4)pobierz


Popularne pluginy:

Płatności PL Tpay.com → pobierz

Ship2Pay → pobierz

Integracja Ebay → pobierz

Integracja DPD → pobierz

prestashop

PrestaShop jest silnikiem sklepowym działającym na otwartej licencji GNU GPL

Wg stanu na 2014 rok, PrestaShop to prawie 4 miliony pobrań oraz ponad 165 000 aktywnych sklepów internetowych.

Co zawiera paczka modułów?

Chcesz spróbować pracy z PrestaShop samodzielnie?

W Skrypty.net możesz pobrać najnowszą, polską wersję językową PrestaShop. Ponadto, żeby ułatwić Ci pracę z tym popularnym CMS, możesz pobrać paczkę popularnych dodatków poszerzających możliwości skryptu.

Paczka zawiera następujące moduły: Płatności PL tpay.com (moduł płatności internetowych tpay.com, wcześniej transferuj.pl), Ship2Pay (moduł wspierający proces wysyłkowy), Integracja Ebay (moduł integracji z największym europejskim serwisem aukcyjnym Ebay.com), Integracja DPD (integracja z popularną firmą przewozową DPD).

Instalacja

Instalacja sprowadza się do pobrania paczki, rozpakowania plików, utworzenia bazy danych na serwerze oraz przeprocesowania poszczególnych kroków instalatora.