Ładowanie loading icon

Szablony w kategorii „Sklepy Internetowe”. Funkcjonalny sklep WWW, kompleksowa i szybka realizacja, bez abonamentu, z gwarancją. Wybierz odpowiedni projekt i dobierz jeden z atrakcyjnych pakietów

Wyświetla 1–15 z 1366 pozycji

Sortuj
Pokaż na stronę
 • Polska wersja językowa

  W Skrypty.net znajdziesz ponad 4000 projektów przygotowanych przez najlepszych światowych grafików i designerów. Wersje demonstracyjne szablonów są zwykle w języku angielskim, jednakże realizowane przez nas sklepy internetowe są jak najbardziej po polsku. Istnieje również możliwość wdrożenia dodatkowych wersji językowych sklepu.

 • System zarządzania (CMS)

  System Zarządzania Treścią (CMS) to bardzo istotny element e-sklepu. Pozwala na samodzielne wprowadzanie zmian, budowę treści, zarządzanie produktami, wysyłką, klientami – krótko mówiąc umożliwia ogólną kontrolę nad własnym sklepem internetowym. Do Twojej dyspozycji oddajemy najpopularniejsze na świecie systemy zarządzania – Prestashop, OpenCart, VirtueMart.

 • Dopasowanie treści

  W zależności od pakietu, wybrany przez Ciebie szablon zostanie przez nas dopasowany pod kątem treści, zdjęć, logo, podstron, produktów, kategorii, funkcji i integracji (m.in. płatności internetowych, Poczty Polskiej, kurierów, porównywarek cenowych i innych). Możliwa jest również korekta kolorystyki i fontów (czcionek). Więcej informacji na temat możliwości dopasowania znajdziesz w zakładce „Cennik i funkcje”. Wybierać możesz spośród wszystkich szablonów sklepów internetowych, nie tylko tych pasujących tematycznie do Twojej branży.

 • Urządzenia mobilne

  Przeglądanie e-sklepu oraz realizacja zakupów na smartfonach i tabletach jest obecnie rzeczą naturalną. Zdecydowana większość szablonów dostępnych w ofercie Skrypty.net to sklepy responsywne, dopasowujące się wyglądem do urządzeń mobilnych. Mobilność sklepu ma również znaczenie w przypadku pozycjonowania.

 • Pozycjonowanie i ruch

  Nasze sklepy internetowe są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Zawierają właściwą strukturę, są responsywne, posiadają przyjazne linki oraz meta tagi. Zrealizowany sklep zgłosimy do Google, wdrożymy statystyki Google Analytics oraz mapę witryny.

 • Media społecznościowe

  Sklepy internetowe w Skrypty.net integrujemy z mediami społecznościowymi, w  zakresie odnośników do Twoich kanałów na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy Google+, jak również w zakresie dzielenia się treścią (podstronami, usługami, produktami).

 • Gwarancja i wsparcie techniczne

  Oferujemy nawet 12 miesięcy gwarancji i wsparcia techniczno-merytorycznego. Oznacza to, że pomożemy Ci nie tylko w problemach technicznych dotyczących wdrożonych przez nas rozwiązań, ale również doradzimy w różnych aspektach prowadzonego przez Ciebie e-sklepu.