Ładowanie loading icon

Szablony w kategorii „Strony WWW”. Funkcjonalna strona internetowa, szybka i kompleskowa realizacja, bez abonamentu, z gwarancją. Wybierz odpowiedni projekt i dobierz jeden z atrakcyjnych pakietów

Wyświetla 1–15 z 2862 pozycji

Sortuj
Pokaż na stronę
 • Polska wersja językowa

  W Skrypty.net znajdziesz ponad 4000 projektów przygotowanych przez najlepszych światowych grafików i designerów. Wersje demonstracyjne szablonów są zwykle w języku angielskim, jednakże realizowane przez nas strony WWW są jak najbardziej po polsku. Istnieje również możliwość wdrożenia dodatkowych wersji językowych.

 • System zarządzania (CMS)

  System Zarządzania Treścią (CMS) to bardzo istotny element witryny internetowej. Pozwala na samodzielne wprowadzanie zmian, budowę treści i umożliwia ogólną kontrolę nad własną stroną WWW. Do Twojej dyspozycji oddajemy najpopularniejsze na świecie systemy zarządzania stronami internetowymi – WordPress oraz Joomla.

 • Dopasowanie treści

  W zależności od pakietu, wybrany przez Ciebie szablon zostanie przez nas dopasowany pod kątem treści, zdjęć, logo, podstron czy funkcjonalności. Możliwa jest również korekta kolorystyki i fontów (czcionek). Więcej informacji na temat możliwości dopasowania znajdziesz w zakładce „Cennik i funkcje”. Wybierać możesz spośród wszystkich szablonów, nie tylko tych pasujących tematycznie do Twojej branży.

 • Urządzenia mobilne

  Przeglądanie stron internetowych na smartfonach i tabletach jest obecnie rzeczą naturalną. Zdecydowana większość szablonów dostępnych w ofercie Skrypty.net to szablony responsywne, dopasowujące się wyglądem do urządzeń mobilnych. Mobilność strony WWW ma również znaczenie w przypadku pozycjonowania.

 • Pozycjonowanie i ruch

  Nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Zawierają właściwą strukturę, są responsywne, posiadają przyjazne linki oraz meta tagi. Zrealizowaną stronę WWW zgłosimy do Google, wdrożymy statystyki Google Analytics oraz mapę witryny.

 • Media społecznościowe

  Strony internetowe w Skrypty.net integrujemy z mediami społecznościowymi, w  zakresie odnośników do Twoich kanałów na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy Google+, jak również w zakresie dzielenia się treścią (podstronami, usługami, produktami).

 • Gwarancja i wsparcie techniczne

  Oferujemy nawet 12 miesięcy gwarancji i wsparcia techniczno-merytorycznego. Oznacza to, że pomożemy Ci nie tylko w problemach technicznych dotyczących wdrożonych przez nas rozwiązań, ale również doradzimy w różnych aspektach prowadzonej przez Ciebie strony internetowej.